AnaSayfa Basın TAŞIYANLAR 2012

TAŞIYANLAR 2012

Uluslararası Taşımacılık sektöründe yer alan Hilal Trans, 16 Mayıs 2010'da  Maltepe/İstanbul Dream Hill Hotel de tüm şirket çalışanlarının katıldığı bir eğitim organizasyonu düzenledi.

Yoğun geçen bir kış dönemin ardından yaz dönemine giriş yaparken tüm çalışanlarına yılın ilk çeyreğinde yarattıkları sinerjinin, tüm yıl boyunca da devam etmesi açısından önem arz eden birçok konuda uygulamalı eğitim verildi.
Eğitimci  İsmail Karasu yönetiminde verilen eğitimde proaktif insan olmak ve farkındalık, ekip çalışması, motivasyon ve müşteri ilişkileri gibi konularda aktif katılımlı bir eğitim gerçekleştirildi. Eğitimin sonunda firmada 5. ve 10. hizmet yıllarını dolduran personele plaket, hizmet teşekkür belgesi ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

HİLAL TRANS
Hilal Trans, 1992 yılında uluslararası karayolu taşımacılığı üzerine faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana sorumluluk bilinci ve mükemmeliyetçilik anlayışı ile Doğu Avrupa ve Balkanlar bölgelerinde en iyi olma yolunda kendini sürekli geliştirerek hizmet vermektedir.
E-Bülten
Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen kaydolun
SOSYAL MEDYA
©2019 - Hilal Trans Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Toplumu Hizmetleri TTR BİLİŞİM