Tarihçe
AnaSayfa Kurumsal Tarihçe

Tarihçe

Hilal Trans, 1992 yılında uluslararası karayolu taşımacılığı üzerine faaliyetlerine başlamıştır.
 
Kurulduğu günden bu yana sorumluluk bilinci ve mükemmeliyetçilik anlayışı ile Doğu Avrupa ve Balkanlar bölgelerinde en iyi olma yolunda kendini sürekli geliştirerek hizmet vermektedir.
 
2003 yılında yeniden yapılanmaya giderek kadrosunu genişletmiş, müşteri memnuniyetine ve ulaşılmak istenen hedeflere giden yolun çalışan memnuniyetinden geçtiğinin bilinci ile bünyesinde eğitim faaliyetleri gerçekleştirmeye başlamıştır. Eylül 2004'te, çalışan personelin IRU Akredite Uluslararası Mesleki Yeterlilik diploması almaya hak kazanması  ve 2005 senesinde de nakliye hizmetleri ile SMI (Supplier Managed Inventory) projelerini bir arada uygulama başarısını göstermesi, Türkiye'de nakliye sektöründeki ilklerdendir.
 
"Kaliteli Hizmet" anlayışımız, 2003 yılının Aralık ayında TUV - Thüringen tarafından yapılan denetimin ardından ISO 9001:2000 ile belgelenmiştir. 2010 yılının Mayıs ayında ise, kalite belgemiz ISO 9001:2008 kapsamına alınmış ve ilaveten ISO 14001 Çevre Yönetimi ile ISO 18001 İş Sağlığı-Güvenliği standartları bünyemize uygulanarak kalite çıtamız sektörün en üst seviyelerine taşınmış oldu.
 
Hilal Trans, UND (Uluslararası Nakliyeciler Derneği) üyesidir.Hilal Trans, en muteber R2 ve C2 taşımacılık yetki belgeleri ile faaliyet göstermektedir.Hilal Trans, AB EORI Sistemi'nde kayıtlı ilk Türk mükelleftir.

HİLAL TRANS
Hilal Trans, 1992 yılında uluslararası karayolu taşımacılığı üzerine faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana sorumluluk bilinci ve mükemmeliyetçilik anlayışı ile Doğu Avrupa ve Balkanlar bölgelerinde en iyi olma yolunda kendini sürekli geliştirerek hizmet vermektedir.
E-Bülten
Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen kaydolun
SOSYAL MEDYA
©2019 - Hilal Trans Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Toplumu Hizmetleri TTR BİLİŞİM