İK Felsefemiz
AnaSayfa Kurumsal İK Felsefemiz

İK Felsefemiz

Şirketimizin sektörde fark yaratan bir firma olmasını sağlamak için yaptığımız çalışmalar içinde en önemlisi; çalışanlarımıza eğitim ve gelişme imkanı yaratmamızdır. “Eğitim; bir şirketin çalışanlarına, dolayısıyla kendi geleceğine yaptığı en önemli yatırımdır” yaklaşımından yola çıkarak sene boyunca Toplantı Odamız’da çalışanlarımızın, bilgi, beceri ve kalite düzeyini artırmak amacıyla sektörel ve kişisel gelişim eğitimleri verilmektedir.
 
İşe yeni başlayanlar için de şirkete uyum süresi içerisinde oryantasyon programları düzenlenmektedir.
 
Şirketimizde uygun çalışma ortamı için gereken her türlü teknolojik altyapı sağlanarak iş yaşamının kalitesi üst seviyeye çıkartılmış; şirket yemekleri, voleybol maçları, doğum günleri, Ayın Personeli, Ayın Şoförü gibi etkinliklerle de motivasyon artışı ve “çalışma ortamından hoşnut, bireysel tarz yerine takım duruşunu benimsemiş, yetkin ve müşteri odaklı” işgücü hedeflenmiştir.
 
Halen kurulma aşamasında olan “Performans Değerlendirme Sistemi” ile çalışanların Yönetim tarafından objektif şekilde değerlendirilmesi ve belirlenen hedefler doğrultusunda kariyer planlamalarının yapılması amaçlanmıştır.
 
Aynı şekilde çalışanların şirket işleyişinden memnuniyetlerinin değerlendirildiği Çalışan Memnuniyet Anketleri de 6 ayda bir yapılarak çalışan gözüyle şirket performansı ölçülmekte, sonuçlar ışığında iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır. Tüm yaptığımız kurum içi faaliyetlerin ortak amacı Hilal Trans’ta çalışmayı ayrıcalık sayan iş gücüyle müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmektir.

HİLAL TRANS
Hilal Trans, 1992 yılında uluslararası karayolu taşımacılığı üzerine faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana sorumluluk bilinci ve mükemmeliyetçilik anlayışı ile Doğu Avrupa ve Balkanlar bölgelerinde en iyi olma yolunda kendini sürekli geliştirerek hizmet vermektedir.
E-Bülten
Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen kaydolun
SOSYAL MEDYA
©2019 - Hilal Trans Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Toplumu Hizmetleri TTR BİLİŞİM